Wyniki 2018

 

Kategoria Amatorska Kobiet

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Drużyna Czas
1 31 Zuzanna Zalewska Wiedźmy i Rodzynki 00:05:53,91
2 24 Kinga Gruca Damy Bystrza 00:06:26,12
3 76 Magdalena Tomasik Damy Bystrza 00:06:28,50
4 65 Anabel Gonzalez Habagary Pany 00:06:33,18
  11 Izabela Brzeźna Damy Bystrza NK
  14 Anna Siedlecka Habagary Pany NK
  15 Magdalena Sieracka Habagary Pany NK
  19 Edyta Kondratiuk Wiedźmy i Rodzynki NK

 

Kategoria Amatorska Mężczyzn

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Nazwa drużyny Czas Eliminacji Czas Finałowy Suma Czasów
1 2 Sebastian Tymecki Kajak.pro 00:04:42,82 00:04:46,46 00:09:29,28
2 7 Piotr Kaczmarek EXO AMBER TEAM 00:04:44,22 00:04:52,72 00:09:36,94
3 6 Rafał Grabowski EXO AMBER TEAM 00:04:52,20 00:04:55,39 00:09:47,59
4 60 Olaf Ślimak Kajak.pro 00:04:59,69 00:05:09,34 00:10:09,03
5 64 Franek Cios Tuńczykowy Zen 00:05:09,18 00:05:10,18 00:10:19,36
6 10 Jakub Tuszyński Klub Kajakowy KOREK Warka 00:05:09,06 00:05:13,89 00:10:22,95
7 75 Mariusz Sośnicki Tuńczykowy Zen 00:05:11,85 00:05:12,86 00:10:24,71
8 58 Łukasz Doniec Zezowate oko węża 00:05:20,19 00:05:28,42 00:10:48,61
9 72 Maciej Głuszcz 00:05:16,72 00:05:32,15 00:10:48,87
10 34 Mateusz Ostrowski EXO AMBER TEAM 00:05:12,28 NU
11 25 Kacper Abramczyk Tuńczykowy Zen 00:05:31,85
12 9 Marcin Suszka EXO AMBER TEAM 00:05:33,36
13 13 Dawid Giebel Pieron wie 00:05:35,90
14 69 Maciej Jaśkiewicz Kajak.pro 00:05:37,84
15 37 Daniel Mrugała Szybka Ręka 00:05:40,41
16 62 Albert Dubrawski Wiedźmy i Rodzynki 00:05:40,79
17 36 Bartosz Floryan Szybka Ręka 00:05:43,02
18 53 Rafał Doniec Zezowate oko węża 00:05:43,23
19 111 Szymon Nowicki Reakcja Łańcuchowa 00:05:48,44
20 63 Adrian Gorzelak Klub Kajakowy KOREK Warka 00:05:49,08
21 35 Krzysztof Frasoński 00:05:51,28
22 21 Marcin Tuszyński Klub Kajakowy KOREK Warka 00:05:52,44
23 71 Maciej Jurdziński Polska jest najważniejsza 00:05:53,46
24 114 Łukasz Luhm Reakcja Łańcuchowa 00:06:08,20
25 32 Grzegorz Gościniak Wiedźmy i Rodzynki 00:06:08,70
26 103 Marcin Pacek kajak.pro 00:06:33,62
27 1 Bartłomiej Orłowski Szybka Ręka 00:06:34,14
28 100 Tomasz Buczyński 00:06:43,15
  16 Mateusz Szymkowiak DNF
  17 Pavlo Yarko Habagary Pany DNF
  18 Wojciech Machnik Zezowate oko węża DNF
  29 Tomasz Majka Polska jest najważniejsza DNF
  30 Bartosz Żyliński Polska jest najważniejsza DNF
  33 Michał Wróblewski Czekam na oferty DNF
  52 Michał Szumann Reakcja Łańcuchowa DNF

 

Kategoria Zawodnicza Mężczyzn

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Nazwa drużyny Wynik
1 113 Jacek Sztuba Gumisie 00:04:31,18
2 74 Michał Sobieraj-Jakubiec Tuńczykowy Zen 00:04:38,22
3 102 Bogdan Sztuba Gumisie 00:04:42,06
4 4 Michał Doniec Zezowate oko węża 00:04:55,72
5 3 Tadeusz Malek Reakcja Łańcuchowa 00:05:07,80
6 104 Marcin Mirecki Gumisie 00:05:15,57
7 101 Marcin Labiszak Gumisie 00:05:30,22

Kategoria Drużynowa

Miejsce Nazwa drużyny Czas drużynowy
1 Gumisie 00:14:28,81
2 EXO AMBER TEAM 00:14:48,70
3 Tuńczykowy Zen 00:14:59,25
4 Kajak.pro 00:15:20,35
5 Zezowate oko węża 00:15:59,14
6 Klub Kajakowy KOREK Warka 00:16:50,58
7 Reakcja Łańcuchowa 00:17:04,44
8 Wiedźmy i Rodzynki 00:17:43,40
9 Szybka Ręka 00:17:57,57

Kategoria Old Bastards

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Kategoria Nazwa drużyny Czas Eliminacji Czas Finałowy Suma Czasów
7 75 Mariusz Sośnicki AM – Amatorska Mężczyzn Tuńczykowy Zen 00:05:11,85 00:05:12,86 00:10:24,71
8 58 ŁUKASZ DONIEC AM – Amatorska Mężczyzn Zezowate oko węża 00:05:20,19 00:05:28,42 00:10:48,61
9 72 Maciej Głuszcz AM – Amatorska Mężczyzn 00:05:16,72 00:05:32,15 00:10:48,87
12 9 Marcin Suszka AM – Amatorska Mężczyzn EXO AMBER TEAM 00:05:33,36
15 37 Daniel Mrugała AM – Amatorska Mężczyzn Szybka Ręka 00:05:40,41
18 53 Rafał Doniec AM – Amatorska Mężczyzn Zezowate oko węża 00:05:43,23
21 35 Krzysztof Frasoński AM – Amatorska Mężczyzn 00:05:51,28

Kategoria Debiutancka

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Nazwa drużyny Czas
1 13 Dawid Giebel Pieron wie 00:05:35,90
2 21 Marcin Tuszyński Klub Kajakowy KOREK Warka 00:05:52,44
3 31 Zuzanna Zalewska Wiedźmy i Rodzynki 00:05:53,91
4 32 Grzegorz Gościniak Wiedźmy i Rodzynki 00:06:08,70
5 24 Kinga Gruca Damy Bystrza 00:06:26,12
16 Mateusz Szymkowiak DNF
17 Pavlo Yarko Habagary Pany DNF
18 Wojciech Machnik Zezowate oko węża DNF
29 Tomasz Majka Polska jest najważniejsza DNF
30 Bartosz Żyliński Polska jest najważniejsza DNF
33 Michał Wróblewski Czekam na oferty DNF