Wyniki

Amatorska Kobiet

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Drużyna Czas
1 43 Julia Gawlik Cebula Team 07:20.21
2 45 Anna Siedlecka Grażyny z Magicznej Krainy 07:24.06
3 16 Magdalena Sieracka Grażyny z Magicznej Krainy 07:26.37
4 44 Dominika Opałka Cebula Team 07:26.64
5 26 Izabela Brzeźna AKTK Bystrze + Michał Doniec 08:14.44
  35 Barbara Dunin-Suligostowska Grażyny z Magicznej Krainy NU
  49 Jolanta Chara Kajakowe Kapcie NU

Kategoria Amatorska Mężczyzn

L.p. Numer startowy Imię Nazwisko Drużyna Czas I Czas Finałowy Suma czasów
1 47 Sebastian Tymecki Natur Sport 05:40.23 05:40.17 11:20.40
2 1 Arek Białek WW6 05:54.40 05:37.59 11:31.99
3 22 Rafał Grabowski EXO Amber Team 05:45.86 05:46.41 11:32.27
4 4 Piotr Kaczmarek EXO Amber Team 06:01.41 05:54.66 11:56.07
5 7 Lee Myles 06:12.40 06:12.68 12:25.08
6 11 Olaf Stasiak Natur Sport 06:29.82 06:15.98 12:45.80
7 12 Marcin Suszka EXO Amber Team 06:32.30 06:22.67 12:54.97
8 25 Jakub Tuszyński EXO Amber Korek Team 06:27.31 06:31.55 12:58.86
9 48 Marcin Chara Kajakowe Kapcie 06:23.92 06:44.82 13:08.74
10 38 Bartosz Księżopolski Cebula Team 06:30.27 NU 06:30.27
11 14 Łukasz Luhm Reakcja Łańcuchowa 06:38.96   06:38.96
12 5 Michał Pis Ogry bez orła 06:39.00   06:39.00
13 46 Mateusz Łaniewicz Natur Sport 06:39.83   06:39.83
14 13 Rafał Doniec Kajakowe Kapcie 06:42.40   06:42.40
15 18 Mikołaj Szumann Reakcja Łańcuchowa 06:44.90   06:44.90
16 28 Tomasz Woźniak 07:12.26   07:12.26
17 30 Maciej Jurdziński Janusze z Magicznej Krainy 07:14.99   07:14.99
18 34 Tomasz Kaik Janusze z Magicznej Krainy 07:23.68   07:23.68
19 10 Jan Dybowski WW6 07:33.51   07:33.51
20 19 Maciej Jaśkiewicz Natur Sport 07:50.02   07:50.02
21 40 Dawid Dąbkowski Ogry bez orła 07:50.08   07:50.08
22 24 Przemysław Piechocki 07:57.50   07:57.50
23 36 Michał Szumann Reakcja Łańcuchowa 08:01.46   08:01.46
24 21 Adrian Gorzelak EXO Amber Korek Team 08:15.36   08:15.36
25 17 Michał Markiewicz Ogry bez orła 16:11.01   16:11.01
  9 Marek Kulczycki WW6 NU   NU
  29 Rafał Broll Janusze z Magicznej Krainy NU   NU
  39 Tomasz Więckowski Ogry bez orła NU   NU
  41 Mateusz Ostrowski EXO Amber Korek Team NU   NU
  42 Tomasz Kubiak Cebula Team NU   NU
NK 37 Dawid Giebel AKTK Bystrze + Michał Doniec 06:50.60   06:50.60

Kategoria Zawodnicza Mężczyzn

L.p. Numer startowy Imię Nazwisko Drużyna Czas I Czas Finałowy Kara za falstart Suma czasów
1 2 Maksymilian Drak AKTK Bystrze + Michał Doniec 06:06.41 06:03.38 12:09.79
2 8 Tadeusz Malek Kajakowe Kapcie 06:07.46 06:02.07 00:02.00 12:11.53
3 3 Michał Doniec AKTK Bystrze + Michał Doniec 06:09.74 06:05.16 12:14.90

Kategoria Drużynowa

Lp Imię Nazwisko Czas Przejazdu I
[mm:ss,00]
Drużyna Czas drużyny
suma 3 najlepszych czasów I przejazdu
1 Piotr Kaczmarek 06:01.41 EXO Amber Team 18:19.57
Marcin Suszka 06:32.30
Rafał Grabowski 05:45.86
2 Olaf Stasiak 06:29.82 Natur Sport 18:49.88
Maciej Jaśkiewicz 07:50.02
Mateusz Łaniewicz 06:39.83
Sebastian Tymecki 05:40.23
3 Maksymilian Drak 06:06.41 AKTK Bystrze + Michał Doniec 19:06.75
Izabela Brzeźna 08:14.44
Dawid Giebel 06:50.60
Michał Doniec 06:09.74
4 Tadeusz Malek 06:07.46 Kajakowe Kapcie 19:13.32
Rafał Doniec 06:42.40
Marcin Chara 06:23.92
Jolanta Chara NU
5 Bartosz Księżopolski 06:30.27 Cebula Team 21:17.12
Tomasz Kubiak NU
Julia Gawlik 07:20.21
Dominika Opałka 07:26.64
6 Łukasz Luhm 06:38.96 Reakcja Łańcuchowa 21:25.32
Mikołaj Szumann 06:44.90
Michał Szumann 08:01.46
7 Michał Pis 06:39.00 Ogry bez orła 30:40.09
Michał Markiewicz 16:11.01
Tomasz Więckowski NU
Dawid Dąbkowski 07:50.08
  Adrian Gorzelak 08:15.36 EXO Amber Korek Team NK
Jakub Tuszyński 06:27.31
Mateusz Ostrowski NU
  Magdalena Sieracka 07:26.37 Grażyny z Magicznej Krainy NK
Barbara Dunin-Suligostowska NU
Anna Siedlecka 07:24.06
  Rafał Broll NU Janusze z Magicznej Krainy NK
Maciej Jurdziński 07:14.99
Tomasz Kaik 07:23.68
  Arek Białek 05:54.40 WW6 NK
Marek Kulczycki NU
Jan Dybowski 07:33.51