Wyniki 2016

Amatorska Kobiet

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Drużyna Czas
1 133 Katarzyna Czech Bystrze 06:32.63
2 185 Magda Sieracka a huevo putos 08:13.03
172 Malwina Powroźnik nu
164 Julia Gawlik Robojednorożce nu
146 Jolanta Chara jeże nu
127 Anabel Gonzalez a huevo putos nu

Kategoria Amatorska Mężczyzn

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Drużyna Czas
1 180 Arek Bialek Boski Team WW6 04:57.73
2 103 Adam Dybowski Jeszcze nie wiem 05:00.88
3 110 Sebastian Tymecki Natursport 05:02.57
4 181 Bartek Księżopolski Boski Team WW6 05:24.14
5 129 Michał Doniec Kajakowe leszcze 05:30.15
6 187 Łukasz Leśniak Kajakowe leszcze 05:31.26
7 124 Piotr Kaczmarek EXO AMBER TEAM 05:37.34
8 109 Franciszek Cios a huevo putos 05:47.83
9 192 Adam Rybarczyk jeże 05:48.08
10 171 Marcin Chara jeże 05:51.83
10 163 Michał Pis Robojednorożce 05:51.83
12 106 Łukasz Filipiak Janek Bez Szklanek 05:52.22
13 169 Lee Myles 05:53.21
14 167 Tadek Malek Umpa Umpa Team 05:53.39
15 149 Marek Kulczycki Boski Team WW6 05:54.68
16 125 Mateusz Ostrowski EXO AMBER TEAM 05:57.01
17 130 Marcin Powroznik 05:57.09
18 190 Jan Dybowski Boski Team WW6 05:57.44
19 189 Olaf Stasiak 05:57.48
20 113 Łukasz Piórkowski Leśniaki 05:57.62
21 193 Marcin Pacek Natursport 06:02.25
22 195 Jacek Nowosad 06:02.97
23 120 Adam Nowicki Reakcja-Łańcuchowa 06:06.57
24 128 Maciej Głuszcz EXO AMBER TEAM 06:06.71
25 126 Marcin Suszka EXO AMBER TEAM 06:09.35
26 196 Maciej Mańkowski Kajakowe leszcze 06:09.92
27 186 Edwin Sztuba Leśniaki 06:15.62
28 116 Mateusz Łaniewicz Natursport 06:17.18
29 182 Rafał Doniec Kajakowe leszcze 06:17.40
30 162 Marcin Orczyk Janek Bez Szklanek 06:22.93
31 119 Krzysztof Frasoński jeże 06:23.73
32 105 Łukasz Luhm Reakcja-Łańcuchowa 06:26.11
33 160 Dawid Dąbkowski Janek Bez Szklanek 06:28.78
34 191 Teodor Gajos Rivent-Bystrze 06:39.92
35 101 Artur Warszawski Brak 06:45.31
36 115 Szymon Nowicki Natursport 06:49.59
37 108 Jacek PEŁKA EXO AMBER TEAM II 06:53.43
38 104 Sławomir Pluciński Pelikany 06:54.81
39 183 Maciej Grzegorczyk a huevo putos 07:03.26
40 102 Andrzej Stwora Rivent-Bystrze 07:03.77
41 166 Marek Czukiewski 08:16.23
42 132 Tomasz Więckowski 09:21.39
194 Maciej Maciejewski szczury lądowe nu
184 Michał Markiewicz Robojednorożce nu
168 Krzysztof Kotewa nu
161 Paweł Mierzwa nu
147 Robert Wierzbicki nu
139 Bartlomiej Lis EXO AMBER TEAM II nu
111 Grzegorz Puciul Robojednorożce nu
131 Mikołaj Szumann Reakcja-Łańcuchowa nu

Kategoria Zawodnicza Mężczyzn

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Drużyna Czas
1 165 Bogdan Sztuba Gumisie 05:10.56
2 123 Bartosz Czauderna Krakowski Klub Kajakowy 05:24.02
3 118 Maksymilian Drak Krakowski Klub Kajakowy 05:25.24
4 107 Krzysztof Jakubowski Rivent-Bystrze 05:34.96
5 114 Paweł Adamczuk Gumisie 05:39.38
6 117 Michał Sobieraj-Jakubiec Krakowski Klub Kajakowy 05:39.99
7 121 Marcin Labiszak Gumisie 05:46.37
8 112 Grzegorz Sikorski Leśniaki 05:53.57

Kategoria Drużynowa

Lp. Drużyna Czas drużynowy Imię Nazwisko Czas indywidualny
1 Boski Team WW6 16:16.55 Arek Bialek 04:57.73
2 Boski Team WW6 16:16.55 Bartek Księżopolski 05:24.14
3 Boski Team WW6 16:16.55 Marek Kulczycki 05:54.68
4 Boski Team WW6 16:16.55 Jan Dybowski 05:57.44
5 Krakowski Klub Kajakowy 16:29.25 Bartosz Czauderna 05:24.02
6 Krakowski Klub Kajakowy 16:29.25 Maksymilian Drak 05:25.24
7 Krakowski Klub Kajakowy 16:29.25 Michał Sobieraj-Jakubiec 05:39.99
8 Krakowski Klub Kajakowy 16:29.25 Agata Sobieraj-Jakubiec nu
9 Gumisie 16:36.31 Bogdan Sztuba 05:10.56
10 Gumisie 16:36.31 Paweł Adamczuk 05:39.38
11 Gumisie 16:36.31 Marcin Labiszak 05:46.37
12 Kajakowe leszcze 17:11.33 Michał Doniec 05:30.15
13 Kajakowe leszcze 17:11.33 Łukasz Leśniak 05:31.26
14 Kajakowe leszcze 17:11.33 Maciej Mańkowski 06:09.92
15 Kajakowe leszcze 17:11.33 Rafał Doniec 06:17.40
16 Natursport 17:22.00 Sebastian Tymecki 05:02.57
17 Natursport 17:22.00 Marcin Pacek 06:02.25
18 Natursport 17:22.00 Mateusz Łaniewicz 06:17.18
19 Natursport 17:22.00 Szymon Nowicki 06:49.59
20 EXO AMBER TEAM 17:41.06 Piotr Kaczmarek 05:37.34
21 EXO AMBER TEAM 17:41.06 Mateusz Ostrowski 05:57.01
22 EXO AMBER TEAM 17:41.06 Maciej Głuszcz 06:06.71
23 EXO AMBER TEAM 17:41.06 Marcin Suszka 06:09.35
24 jeże 18:03.64 Adam Rybarczyk 05:48.08
25 jeże 18:03.64 Marcin Chara 05:51.83
26 jeże 18:03.64 Krzysztof Frasoński 06:23.73
27 jeże 18:03.64 Jolanta Chara nu
28 Leśniaki 18:06.81 Grzegorz Sikorski 05:53.57
29 Leśniaki 18:06.81 Łukasz Piórkowski 05:57.62
30 Leśniaki 18:06.81 Edwin Sztuba 06:15.62
31 Janek Bez Szklanek 18:43.93 Łukasz Filipiak 05:52.22
32 Janek Bez Szklanek 18:43.93 Marcin Orczyk 06:22.93
33 Janek Bez Szklanek 18:43.93 Dawid Dąbkowski 06:28.78
34 Rivent-Bystrze 19:18.65 Krzysztof Jakubowski 05:34.96
35 Rivent-Bystrze 19:18.65 Teodor Gajos 06:39.92
36 Rivent-Bystrze 19:18.65 Andrzej Stwora 07:03.77
37 a huevo putos 21:04.12 Franciszek Cios 05:47.83
38 a huevo putos 21:04.12 Maciej Grzegorczyk 07:03.26
39 a huevo putos 21:04.12 Magda Sieracka 08:13.03
40 a huevo putos 21:04.12 Anabel Gonzalez nu
szczury lądowe nk Maciej Maciejewski nu
Jeszcze nie wiem nk Adam Dybowski 05:00.88
Robojednorożce nk Michał Pis 05:51.83
Robojednorożce nk Michał Markiewicz nu
Robojednorożce nk Julia Gawlik nu
Robojednorożce nk Grzegorz Puciul nu
Umpa Umpa Team nk Tadek Malek 05:53.39
Bystrze nk Katarzyna Czech 06:32.63
Brak nk Artur Warszawski 06:45.31
EXO AMBER TEAM II nk Jacek PEŁKA 06:53.43
EXO AMBER TEAM II nk Bartlomiej Lis nu
Pelikany nk Sławomir Pluciński 06:54.81
Reakcja-Łańcuchowa nk Adam Nowicki 06:06.57
Reakcja-Łańcuchowa nk Łukasz Luhm 06:26.11
Reakcja-Łańcuchowa nk Mikołaj Szumann nu