Zmiana terminu AMP 2021 !!!

ZMIANA TERMINU

Chcieliśmy poinformować, że ze względu na bezpieczeństwo naszych Uczestników musimy dostosować się do wprowadzania nowych obostrzeń. W związku z tym oficjalnie rezygnujemy z pierwszego terminu i przekładamy pierwszy termin Zawodów na 17 kwietnia 2021r.

Jednocześnie informujemy, że ograniczamy formę wydarzenia – odbędą się tylko Zawody, dekoracja oraz tombola (w ograniczonej formie). Nie będzie żadnych dodatkowych atrakcji (w tym musimy niestety zrezygnować z wieczornej integracji), a we wszystkich wydarzeniach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby startujące w Zawodach.

My z naszej strony dołożymy wszelkich starań by zabezpieczyć Uczestników przed zagrożeniem zakażenia wirusem wywołującym chorobę COVID-19. Ze względu na otwarty teren nie jesteśmy w stanie ograniczyć dostępu osób postronnych na miejscu Zawodów, dlatego bardzo prosimy o rozważne zachowanie w czasie Zawodów.

Oficjalne informacje ze strony rządowej:
https://www.gov.pl/web/koronawirus/od-20-marca-w-calej-polsce-obowiazuja-rozszerzone-zasady-bezpieczenstwa

Link do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Wkrótce reszta informacji 🙂

Trzymajcie się zdrowo!